AG FOODS Deň otvorených dverí

Celý náš servisný tím bol na nohách, pripravený pomôcť a poskytnúť návštevníkom podrobné informácie o výhodách a úskaliach moderných technológií, ktoré sú pre náš priemysel také dôležité. Ako vždy, aj teraz boli obchodníci spoločnosti AG FOODS pripravení a venovali sa našim existujúcim a potenciálnym zákazníkom, pričom sa s nimi podelili o naše plány a vízie do budúcnosti. Vrcholom programu bol workshop nášho vývojového oddelenia, ktorý sa zaoberal paletou chutí a bol pre zákazníkov skvelou príležitosťou dozvedieť sa viac o našom prístupe k vývoju výrobkov. Kulinársky zážitok bol umocnený možnosťou ochutnať vybrané vína z Vinárstva Červenka v Čejkoviciach, ktoré priniesli nádych miestnej kvality a tradície.

Pre fanúšikov motorizmu sme mali pripravenú skutočnú atrakciu - pretekársku Corvettu C7.R od spoločnosti Lukamotorsport, ktorá bola nielen vystavená, ale zákazníci si mohli splniť svoj sen a odfotiť sa v tejto ikone rýchlosti.

 

Celkovo sa na podujatí zúčastnilo približne 150 zákazníkov, ktorí mali možnosť oboznámiť sa s najnovšími technológiami pre svoje prevádzky, s novo vyvinutými produktmi a novými značkami, ktoré pribudli do nášho portfólia.

Deň otvorených dverí nebol len o prezentácii, bol to zážitok. Naši zákazníci si vychutnali nielen občerstvenie pripravené z našich produktov, ale aj atmosféru plnú inšpirácie a inovácií. Podujatie bolo jasným ukazovateľom našej otvorenosti a prístupnosti a potvrdzuje našu pozíciu lídra na trhu, ktorý si váži svojich zákazníkov a neustále hľadá nové spôsoby, ako ich nadchnúť a podporiť ich podnikanie.