Reštaurácie, Kaviarne, Hotely

Cieľom AG FOODS je prinášať do vendingového segmentu potrebné inovácie, ktoré umožňujú operátorom neustále rozširovať svoje portfólio a zvyšovať atraktivitu a kvalitu ponúkaných produktov. Operátorom ponúkame komplexné riešenie, a to vždy v najvyššej možnej kvalite tovarov i služieb.


Kontaktujte nás
logo
logo
logo
logo
Výrobky

Skvelá talianska káva, kvalitné čaje z vlastného výrobného závodu, voňavé čokolády a ďalšie horúce nápoje, ovocné koncentráty pre prípravu lákavých domácich limonád. Rozmanitý, atraktívny sortiment pre všetky ročné obdobia.

Technológie

Široká ponuka technológií umožňuje pripraviť koncept presne na mieru každého zákazníka. Dôraz kladieme na kvalitu a spoľahlivosť. Sme pyšní, že sa nám podarilo v oblasti pákových kávovarov a kávových automatov spojiť so skutočnými profesionálmi v odbore, a to značkami Rancilio, Egro, Rex Royal a Lattiz.

Servis

Výberom vhodnej technológie to pre nás nekončí. Máme vlastný preškolený servisný tím. Zabezpečíme inštaláciu, pomôžeme s nastavením, poradíme s obsluhou a v prípade potreby stroj aj opravíme.

Kontakty

Miroslav Formánek
National Sales Manager CZ a SK
+420 727 941 863 miroslav.formanekagfoods.eu
Call centrum
Call centrum
+420 387 997 725 info.skagfoods.eu
Karina Hanusková
Obchodný zástupca Horeca
+421903239769 karina.hanuskovaagfoods.eu
Alica Ziburová
Obchodný zástupca Horeca
+421911105119 alica.ziburovaagfoods.eu