Reštaurácie, Kaviarne, Hotely

Spoločnosť AG FOODS patrí medzi popredných dodávateľov profesionálnych kávových servisov, čajových konceptov a širokej škály doplnkových produktov určených predovšetkým pre hotely, reštaurácie, kaviarne a kancelárske prevádzky. Je pre nás prioritou, aby si zákazníci opakovane volili práve našu spoločnosť pre kvalitné produkty a služby, ktoré im poskytujeme.
Výrobky

Skvelá talianska káva, kvalitné čaje z vlastného výrobného závodu, voňavé čokolády a ďalšie horúce nápoje, ovocné koncentráty pre prípravu lákavých domácich limonád. Rozmanitý, atraktívny sortiment pre všetky ročné obdobia.

Technológie

Široká ponuka technológií umožňuje pripraviť koncept presne na mieru každého zákazníka. Dôraz kladieme na kvalitu a spoľahlivosť. Sme pyšní, že sa nám podarilo v oblasti pákových kávovarov a kávových automatov spojiť so skutočnými profesionálmi v odbore, a to značkami Rancilio, Egro a Rex Royal.

Servis

Výberom vhodnej technológie to pre nás nekončí. Máme vlastný preškolený servisný tím. Zabezpečíme inštaláciu, pomôžeme s nastavením, poradíme s obsluhou a v prípade potreby stroj aj opravíme.

Kontakty

Miroslav Formánek
National Sales Manager CZ a SK
+420 727 941 863 miroslav.formanekagfoods.eu
Call centrum
Call centrum
+420 387 997 725 info.skagfoods.eu
Zuzana Pohanková
Obchodný zástupce Horeca
+421903239769 zuzana.pohankovaad.agfoods.eu
Alica Ziburová
Obchodný zástupce Horeca
+421911105119 alica.ziburovaagfoods.eu