AG PRO logo

Rad profesionálnych produktov určených pre použitie v nápojových automatoch.

Naše tridsaťročné skúsenosti a neustály vývoj nám dávajú do rúk nepreberné množstvo kvalitných, chuťovo a technologicky vyladených produktov i schopnosť flexibilne reagovať na trendy súčasného trhu. Vending sa mení a ak ste sa rozhodli podnikať v tomto segmente, budeme Vám spoľahlivým partnerom.

,, Všetko čo robíme nám musí voňať "naše motto, ktoré ani v prípade vendingových produktov neberieme na ľahkú váhu. Naše zmesi sú jedinečné a nenapodobiteľné nielen vďaka svojim profesionálnym vlastnostiam ako je napríklad minimálna prašnosť a lepkavosť vnútri automatu, ale tiež vďaka svojim delikátnym chutiam, ktoré borí mýty o nápojoch z automatu.

Náš vývojový tím ide ruka v ruke s pokrokom. Stále náročnejší zákazníci sú našou motiváciou a posúvajú nás ďalej dopredu. Vďaka tomu sa radíme medzi top dodávateľa pre Vendingových operátorov, ktorým poskytujeme full servis.

Kde koupit tyto výrobky?

Naša spoločnosť je spoľahlivým partnerom, a to aj vďaka tomu, že aj my si vyberáme len z tých najlepších. Našim zákazníkom ponúkame profesionálne Vendingové automaty značky Bianchi, vrátane servisu a náhradných dielov. Tikaro.cz

Búrame stereotypy a mýty vo svete nápojov z automatu. Či už zákazník zvolí tlačidlo čokolády, polievky, cappuccina alebo kávy s mliekom, naše zmesi sa vždy postarajú o jedinečnú finálnu chuť za niekoľko málo sekúnd. kontakty