AG Foods logo

Rad produktov, ktorý vo svojom názve hrdo nesie meno našej spoločnosti, predstavuje typ výrobkov spĺňajúcich prísne kritériá požiadaviek sociálnej sféry, nemocničného stravovania a ďalších stravovacích prevádzok.

Základ naší produkce tvoří zejména nápoje. Čaje, sirupy, příchuti, káva a další. Vyrábíme ale také suché směsi na vaření - pudingy, kaše, těsta... A kromě směsí dodáváme do kuchyní i přílohy, koření a další trvanlivé potraviny.

Naše výrobky dosahujú nároky najvýznamnejších zdravotných ústavov, akým je napríklad pražský IKEM. Rovnakou mierou sa podieľame na tvorbe jedálničkov nemocníc a sietí domovov pre seniorov. Produkty v rade AG sú vhodné pre špecifické požiadavky stravovania pri rôznych zdravotných obmedzeniach a sú tak plnohodnotnou stravou s komplexnou sadou živín, a navyše skvelou chuťou.

Profesionálne vyvinuté zmesi vhodné na prípravu zdravých a výživovo hodnotných pokrmov prinášajú doslova prielom a umožňujú tak kvalitne a plnohodnotne stravovať veľké množstvo stravníkov bez nutnosti veľkých skladových zásob čerstvých surovín a ich následného spracovania. To všetko už za Vás zariadilo AG FOODS so všetkou starostlivosťou a zodpovednosťou za zachovanie kvality a hodnoty surovín. V týchto produktoch nenájdete umelé farbivá a ani chemické konzervanty.

AG spája dohromady plnohodnotné suroviny, ich šetrné spracovanie, následnú jednoduchú prípravu, skvelú chuť a bezkonkurenčnú cenu vďaka vlastnej výrobe, do jedného uceleného celku. AG odvážne predstavuje kombináciu skôr nemožných slov a to, že instantné rovná sa zdravé a zdravé rovná sa instantné.

Kde koupit tyto výrobky?

Výrobky vhodné pre konečných spotrebiteľov nájdete v našom e-shope. Tikaro.cz

Firemní zákazníci sa môžu obrátiť na naše zákaznícke centrum. Dohodneme Vám schôdzku s našim obchodným zástupcom, alebo vytvoríme prístup do nášho B2B portálu. Ozvite sa nám na naše kontakty