AG Foods logo

Ovocná ľadová triešť. Leto v plnom prúde. Plné kúpaliská. Strelnica na púti. To všetko má jedno meno: AGIBERIA. Nepreberné množstvo farieb, chutí a tvarov. Krajina, kde si AG FOODS plní svoje detské sny plné cukrovej vaty a hojdačiek. Objavte s nami svet detských fantázií, plný zábavných postavičiek, čapovanej zmrzliny a posedávanie v podvečernom letnom parku. Je to o pocite. Je to o chuti.

Agiberia je jednou z našich vlajkových lodí, s ktorou vždy spoľahlivo doplávate k cieľu. Prinášame kompletné riešenie od technológii až po špeciálne tégliky a vhodné slamky.

Skrátka od A-Z vyriešime Vašu sezónnu prevádzku vrátane inštalácie a servisu, dodanie zmesí na prípravu ľadových trieští, frappé, limonád a ďalších chladených i teplých nápojov z radu Agiberia.

Keďže dobre poznáme prostredie, kam dodávame, vieme na 100%, že jednoduchosť prípravy je cesta k úspechu. Preto kladieme veľký dôraz na rýchly a jednoduchý postup pri príprave finálneho nápoja či už teplého alebo studeného, tak aby ho mohol servírovať ako skúsený barman, tak i študent na svojej prvej letnej brigáde.

Agiberia je najlepším partnerom pre úspešné leto na kúpalisku aj neopakovateľnú zimu na zjazdovkách hôr. Je aj vhodným pomocníkom v celoročných prevádzkach, ktoré sa neboja hravosti a radi ponúkajú široký výber nápojov, kladú dôraz na kvalitu a zároveň nemajú radi veci moc komplikované. Vie zahriať aj schladiť, ale vždy vie potešiť malých aj veľkých.

Kde koupit tyto výrobky?

Výrobky vhodné pro konečné spotřebitele najdete na našem e-shopu Tikaro.cz

Firemní zákazníci sa môžu obrátiť na naše zákaznícke centrum. Dohodneme Vám schôdzku s našim obchodným zástupcom, alebo vytvoríme prístup do nášho B2B portálu. Ozvite sa nám na naše kontakty