Bianchi

Lattiz - dokonalá mléčná pěna
Bianchi, taliansky výrobca kávovarov a predajných automatov, sa pýši svojimi elegantnými dizajnmi a vysoko kvalitnými výrobkami, ktoré získali uznanie po celom svete.

AG FOODS Group a.s. má tú česť byť distribútorom kávovarov a predajných automatov Bianchi pre trhy v Českej republike a na Slovensku. Spoločnosť AG FOODS Group a.s. svojimi bohatými skúsenosťami a vášňou pre kávu zaručuje, že zákazníci majú prístup k najnovším a najlepším produktom značky Bianchi. Kombinácia kvality Bianchi a odbornosti a služieb spoločnosti AG FOODS Group a.s. zaručuje, že milovníci kávy získajú výnimočný zážitok z kávy, či už vo svojich obľúbených kaviarňach a reštauráciách alebo prostredníctvom predajných automatov vo verejných priestoroch.
Kávovary

Kompaktné stolové kávovary s možnosťou stojana, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali vynikajúci zážitok z kávy v obmedzenom priestore. Zvyčajne sú plne automatické so širokou škálou kávových nápojov, vrátane espressa, cappuccina, latte a ďalších. Sú vybavené pokročilou technológiou a umožňujú prispôsobiť si silu a chuť kávy podľa preferencií používateľa. Majú elegantný a moderný dizajn, ktorý sa hodí do každého priestoru.

Lattiz - dokonalá mléčná pěna
Vending stroje

Vending stroje sú plnoautomatické zariadenia určené na distribúciu širokej škály nápojov vrátane cappuccina, latte, ale aj na rôzne druhy občerstvenia ako sú sendviče, bagety a sladké dobroty. Sú navrhnuté s dôrazom na jednoduchosť obsluhy a rýchlosť výdaja. Novinkou sú phygital vendingové stroje, spájajúce fyzický svet predajných automatov s digitálnymi technológiami a vytvárajú pre používateľa takzvaný "fygitálny" zážitok.

Lattiz - dokonalá mléčná pěna

Katalógy Bianchi

Kontakty

Miroslav Formánek
National Sales Manager CZ a SK
+420 727 941 863 miroslav.formanekagfoods.eu