Čaje

Unikátní čajové směsi vyráběné v Česku. Naše produktové portfolio tvoří prémiové ovocné, bylinné a pravé čaje. Vyrábíme klasické porcované čaje, sypané čaje a dárkové kazety.

Pre čaje značky Biogena sú charakteristické rozmanité kombinácie bylín a ovocia, intenzívna vôňa a delikátna chuť. Okrem toho sa vyznačujú aj osobitým designom, za ktorý sme opakovane získali ocenenie "Obal roka".

Najznámejšie rady našich čajov Biogena Majestic a Fantastic sú určené pre konečných spotrebiteľov a nájdete ich v bežných obchodoch, reťazcoch aj na e-shope. Biogena Organic je rad BIO sypaných čajov. Ponúkame tiež obľúbené varianty čajov Gunpowder, Sencha, Matcha a ďalšie. Rad Camellia tea s ucelenou variáciou príchuťou je určená výhradne pre hotely, reštaurácie a kaviarne.

AG je řada nálevových čajů pro stravovací provozy. Jedná se o speciální čaje pro přípravu velkého objemu hotového nápoje. AG pro je potom řada rozpustných čajů pro vendingové stroje. Jsou nejen chutné, ale splňují všechna kritéria pro provoz v moderních automatech (sypkost, granulace, objemová hmotnost.)