Rex Royal

Rex Royal
Rex-Royal je švajčiarska spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa špecializuje na výrobu vysoko kvalitných kávovarov. Ich inovatívne prístupy k dizajnu a technológiám vytvárajú stroje, ktoré oceňujú profesionálni baristi a prevádzkovatelia kaviarní po celom svete. Rex-Royal je synonymom spoľahlivosti, výkonu a jedinečného zážitku z kávy.

AG FOODS Group a.s. má tú česť byť výhradným distribútorom kávovarov Rex-Royal pre trh v Českej republike a na Slovensku. Ich vášeň pre kávu a dlhoročné skúsenosti v priemysle zabezpečujú, že zákazníci v týchto krajinách majú prístup k najnovším a najlepším produktom spoločnosti Rex-Royal spolu s vynikajúcimi službami a podporou. Vďaka kombinácii kvality Rex-Royal a kompetencií AG FOODS Group a.s. je pre všetkých milovníkov kávy na týchto trhoch zabezpečený nekompromisný zážitok z kávy.
Rex Royal S2

S2 je perfektný profesionálny kávovar pre stredne kapacitné požiadavky a je vhodný najmä pre hotely, reštaurácie, kancelárie, konferenčné miestnosti, maloobchod, pekárne, predajne jedál, čerpacie stanice, kníhkupectvá atď.

Lattiz - dokonalá mléčná pěna
Rex Royal S300

Model S300 spĺňa požiadavky moderného profesionálneho gastronomického a hotelového priemyslu. Model S300 je vhodný pre reštaurácie, kancelárie, konferenčné miestnosti, čerpacie stanice, jedálne, kde sa vyžaduje stredná až vysoká kapacita.

Lattiz - dokonalá mléčná pěna
Rex Royal Railway S2

Railway S2 je prispôsobená špeciálnym požiadavkám železničného sektora a štandardne sa dodáva okrem iného s montážnym rámom, uzamykateľnými kontajnermi a polohovacím krúžkom pohárov, ktorý zaisťuje stabilitu aj počas hrboľatej jazdy.

Lattiz - dokonalá mléčná pěna

Katalógy Rex Royal

Kontakty

Miroslav Formánek
National Sales Manager CZ a SK
+420 727 941 863 miroslav.formanekagfoods.eu