Rex Royal

Rex Royal
Rex-Royal je švajčiarska spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa špecializuje na výrobu vysoko kvalitných kávovarov. Ich inovatívne prístupy k dizajnu a technológiám vytvárajú stroje, ktoré oceňujú profesionálni baristi a prevádzkovatelia kaviarní po celom svete. Rex-Royal je synonymom spoľahlivosti, výkonu a jedinečného zážitku z kávy.

AG FOODS Group a.s. má tú česť byť výhradným distribútorom kávovarov Rex-Royal pre trh v Českej republike a na Slovensku. Ich vášeň pre kávu a dlhoročné skúsenosti v priemysle zabezpečujú, že zákazníci v týchto krajinách majú prístup k najnovším a najlepším produktom spoločnosti Rex-Royal spolu s vynikajúcimi službami a podporou. Vďaka kombinácii kvality Rex-Royal a kompetencií AG FOODS Group a.s. je pre všetkých milovníkov kávy na týchto trhoch zabezpečený nekompromisný zážitok z kávy.
Rex Royal S2

S2 je perfektný profesionálny kávovar pre stredne kapacitné požiadavky a je vhodný najmä pre hotely, reštaurácie, kancelárie, konferenčné miestnosti, maloobchod, pekárne, predajne jedál, čerpacie stanice, kníhkupectvá atď.

Rex Royal S2
Rex Royal S300

Model S300 spĺňa požiadavky moderného profesionálneho gastronomického a hotelového priemyslu. Model S300 je vhodný pre reštaurácie, kancelárie, konferenčné miestnosti, čerpacie stanice, jedálne, kde sa vyžaduje stredná až vysoká kapacita.

Rex Royal S300
Rex Royal Railway S2

Railway S2 je prispôsobená špeciálnym požiadavkám železničného sektora a štandardne sa dodáva okrem iného s montážnym rámom, uzamykateľnými kontajnermi a polohovacím krúžkom pohárov, ktorý zaisťuje stabilitu aj počas hrboľatej jazdy.

Rex Royal Railway S2

Katalógy Rex Royal

Kontakty

Miroslav Formánek
National Sales Manager CZ a SK
+420 727 941 863 miroslav.formanekagfoods.eu