Reštaurácie, Kaviarne, Hotely

Cieľom AG FOODS je prinášať do vendingového segmentu potrebné inovácie, ktoré umožňujú operátorom neustále rozširovať svoje portfólio a zvyšovať atraktivitu a kvalitu ponúkaných produktov. Operátorom ponúkame komplexné riešenie, a to vždy v najvyššej možnej kvalite tovarov i služieb.


Kontaktujte nás
logo
logo
logo
logo
Výrobky

Skvelá talianska káva, kvalitné čaje z vlastného výrobného závodu, voňavé čokolády a ďalšie horúce nápoje, ovocné koncentráty pre prípravu lákavých domácich limonád. Rozmanitý, atraktívny sortiment pre všetky ročné obdobia.

Technológie

Široká nabídka technologií umožňuje připravit koncept přesně na míru každého zákazníka. Důraz klademe na kvalitu a spolehlivost. Jsme pyšní, že se nám podařilo v oblasti pákových kávovarů a kávových automatů spojit se skutečnými profesionály v oboru, a to značkami Egro, Rancilio, Rex Royal, Bianchi a Lattiz. Jsme také distibutorem automatů na vodu a vodních filtrů ION.

Servis

Výberom vhodnej technológie to pre nás nekončí. Máme vlastný preškolený servisný tím. Zabezpečíme inštaláciu, pomôžeme s nastavením, poradíme s obsluhou a v prípade potreby stroj aj opravíme.

Kontakty

Miroslav Formánek
National Sales Manager CZ a SK
+420 727 941 863 miroslav.formanekagfoods.eu
Call centrum
Call centrum
+420 387 997 725 info.skagfoods.eu
Veronika Bacúrová
Obchodný zástupca Horeca
+421 903 239 769 veronika.bacurovaagfoods.eu
Alica Ziburová
Obchodný zástupca Horeca
+421 911 105 119 alica.ziburovaagfoods.eu